Obiekty przydomowe

Ogród jest wizytówką, a jak wiadomo, łatwo go szybko zaniedbać. Są takie dni - szczególnie podczas ciepłej wiosny lub gorącego lata - kiedy zmęczeni upałem wracamy do domu i zamiast odpocząć, zaczynamy walkę z wężem ogrodowym, aby ratować usychające rośliny. Idealnym rozwiązaniem problemu jest zainstalowanie automatycznego systemu nawadniania, który pozwoli zapomnieć o rutynowym obowiązku codziennego podlewania roślin w ogrodzie.

Dzięki systemowi nawadniania zaprojektowanemu w oparciu o prawidłowo dobrane zraszacze będziesz spokojnie mógł przyglądać się jak rozkwita Twój ogród. System nawadniający wyposażony w sterownik i czujnik wilgotności gleby lub czujnik deszczu zadba o ogród nawet podczas twojego urlopu, gdyż zgodnie z zaprogramowanym planem nawadniania podleje trawnik i rabaty, w czasie opadów po prostu wstrzyma proces nawadniania. Tradycyjne podlewanie dużego ogrodu jest czynnością czasochłonną, może trwać nawet kilka godzin, podczas gdy automatyczne nawadnianie zrobi to za ciebie, ty możesz zagospodarować czas wolny tylko dla siebie. Jednocześnie możesz być pewien, że trawnik i rabaty otrzymały odpowiednią ilość wody (stosowanie zbyt małych dawek wody, które powodują przesuszenie roślin, lub stosowanie zbyt dużych dawek wody, przyczyniających się do ich gnicia) w odpowiednim czasie (najlepiej wczesnym rankiem, kiedy parowanie jest minimalne, a rośliny zostaną zaopatrzone w wilgoć na trudne godziny upału).

W naszej ofercie znajdują się wszystkie niezbędne produkty, aby stworzyć profesjonalny automatyczny i kompletny system nawadniania. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiły, że nasze produkty są specjalnie wyselekcjonowane pod względem jakości wykonania i pracy, są łatwe i przyjazne w obsłudze oraz pomagają optymalizować podawaną ilość wody, dzięki czemu system nawadniania na bazie naszych produktów przyczynia się do oszczędzania energii i wody, jest przyjazny dla środowiska oraz ekonomiczny dla użytkownika.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę oraz do kontaktu z pracownikami naszej firmy: 56 664 49 44