Mieszalnik nawozowy  Blufert to doskonałe urządzenie przeznaczone do nawadniania i nawożenia (fertygacji) przy uprawach roślin w szklarniach, a także na otwartej przestrzeni. Jego modułowa budowa pozwala na dowolną rozbudowę systemu o kolejne sekcje, sondy, możliwości sterowania. Mieszalnik posiada zwartą budowę, cały stelaż wykonany jest z materiału odpornego na korozję. Urządzenie w swoim oprogramowaniu posiada opcje jedynie nawodnienia, nawodnienia z doz
Czytaj

MidiMix to niezwykle prosty w obsłudze mieszalnik nawozowy, przeznaczony do kontroli podstawowych procesów nawadniania i nawożenia w różnych rodzajach upraw. Model podstawowy zawiera funkcje umożliwiające kontrolę EC i pH. Może on być rozszerzany o szereg modułów dodatkowych, co daje gwarancję dopasowania urządzenia do potrzeb konkretnej uprawy.

Czytaj

Działanie dozownika inżektorowego oparte jest na zasadzie przepływu wody przez zwężkę Venturiego. Wykorzystywany jest efekt różnicy ciśnień przy przepływie wody przez mały otwór. Różnica ciśnień między wlotem a wylotem z inżektora, wywołuje efekt ssania wewnątrz konstrukcji, czego konsekwencją jest zasysanie cieczy.

Czytaj